Witamy na stronie klanu Konohagakure!

Konohagakure Strona Klanu


#1 2007-08-18 16:14:34

CarnageLink

Jounin

7222100
Skąd: Świetochłowice
Zarejestrowany: 2007-07-07
Posty: 69
Punktów :   

Klan - Sprawa Poważna

Witam
Postanowiłem zacząć ten wątek gdyż, już czas najwyższy coś zrobić z naszymi porażkami na oblężeniach.
Wszyscy śledzimy zdanie klanowiczów poprzez wiadomości klanowe, aczkolwiek najlepiej myśle jak to rozkręcimy na forum. Wtedy nic nam nie umknie.
Więc tak jeżeli chodzi o moje stanowisko, to jestem ogromnie zirytowany naszymy przegranymi oblężeniami. Nie tylko jest to dla nas haniebne ale i też dużo tracimy, dla mnie to okropnośc gdy przegrywamy w obleżeniu i czasem nie jestem obecny na kompie przez około 9h i dostaje wpiernicz od byle lamera poniewarz mam minimalną ilosć punkktów życia ( bo nas powykańczali na oblężeniu a nie mam zawsze wystarczjąco krwi do regeneracji). To jest jeden z powodów ale drugi najwazniejszy to obrona naszych kwadratów. Musimy być silni, czyli jednoczyć silnych graczy jeżeli chcemy przytrzymać sie na pozycji. Narazie wychodzi, ze jesteśmy w swojej grupie najsłabsi, i po co to nam, nie lepiej było być dobrym klanem w tych średniakach. Po co mamy oddawać surowce i kwadraty za darmo .
Albo zrobimy przesiew, albo wykombinujcie jakąś szkołe.
Ja rozumiem że kogoś może nie być na kompie przez dzień, bo ma inne sprawy ale mamy takich graczy w klanie chyba około 40%. Po co mamy trzymac kogoś dla kogo to jest tymczasowa zabawa. Ja nie twierdze ze nie mam życia prywatnego ale na BW jestem ponad trzy razy dziennie (około 3godziny jestem łacznie na BW) i widze co jest grane (czasem sie zdarzy ze nie ma mnie dzien ale czasem bo to normalne ze na bibke albo z kimś sie wyjdzie gdzieś).
Uwarzam, ze jeżeli mamy byc silni to mamy mieć graczy poważnych a nie takich kto sobie lubi czasem poklikac.
Jaka jest wasza opinia:)

Offline

 

#2 2007-08-19 11:30:33

pawelotti

Chuunin

5975667
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Klan - Sprawa Poważna

Podzielam twoje zdanie Carnage. Jest jeszcze sprawa, że nie ważne ile członkowie klanu mają punktów powinni się zawsze stawić na oblężeniach gdzie chodzi o kwadrat, kub gdzie my walczymy o surowce.

NP. oblężenie na Sylianę, mogę wam z tego ułożyć proste zadanie.
Zad.1
W oblężeniu na klan Konohagakure bierze udział 19 najeźdźców, natomiast broni się 9 członków klanu. Ilu powinno być obrońców, jeśli w klanie są 22 osoby z czego 5 jest na urlopie?

Rozwiązanie:
a)22 - 5 = 17 !!    <<wynik prawidłowy
b)22 - 5 = 9  ??    <<A więc czemu wyszedł nam taki wynik, czekam na odpowiedzi

Ostatnio edytowany przez pawelotti (2007-08-19 11:34:11)


http://img108.imageshack.us/img108/7020/stickerbq3.gif
By pawelotti at 2007-08-12

Offline

 

#3 2007-08-19 14:37:31

CarnageLink

Jounin

7222100
Skąd: Świetochłowice
Zarejestrowany: 2007-07-07
Posty: 69
Punktów :   

Re: Klan - Sprawa Poważna

Sam się wogule zastanawiam dlaczego mamy taka mają obecnosć na oblęzeniach
Wygląda na to, ze po prostu częśc graczy albo nie gra w BW tak aktywnie, i odwiedza swoje konto raz na dwa dni ( a wystarczy być raz na dzień i sprawdzić czy nie ma jakichś oblżeń i dołączyć; co nie?????? ), albo maja to gdzieś.
Jaka solucja, moja jest taka iż zarówno tych leniuchów jak i tych grajacych co jakiś czas wywalamy a przyjmujemy konkretnych sojuszników do klanu.
Nie ma co się oszukiwać jesteśmy wysoko i nie ma tutaj miejsca na zabawe
Samo konkrety i koniec......]
A co zarząd na to??????
sarutobi nieobecny więc bedzie trzeba poczekac zanim jakaś konkretna decyzja będzie podjeta....

Offline

 
Konohagakure - Strona Klanu BW!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl